HomeAuto zoekenVolkswagen ID.Buzz59kWh 125kW Pure
| Fiscale waarde | € 48.680,- |
| Netto bijtelling | € 283,- Info |
Zakelijk leasen van de Volkswagen ID.Buzz 59kWh 125kW Pure is mogelijk vanaf € 659,- per maand (excl. BTW). Profiteer van korte levertijden, flexibele looptijden en standaard vervangend vervoer. Bekijk direct het actuele aanbod!
| WLTP | 331 km |
| Stad - winter | 280 km |
| Stad - zomer | 400 km |
| Snelweg - winter | 195 km |
| Snelweg - zomer | 245 km |
| Gecombineerd - winter | 235 km |
| Gecombineerd - zomer | 310 km |
| WLTP | 331 km |
| Stad - winter | 280 km |
| Stad - zomer | 400 km |
| Snelweg - winter | 195 km |
| Snelweg - zomer | 245 km |
| Gecombineerd - winter | 235 km |
| Gecombineerd - zomer | 310 km |
| Accucapaciteit | 63 kWh |
| Accucapaciteit bruikbaar | 59 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW AC |
| Laadtijd | 390 minuten |
| Laadtijd tot | 275 km |
| Laadsnelheid | 44 km/u |
| Snellaadvermogen | 165 kW DC |
| Snellaadtijd | 24 minuten |
| Snellaadtijd van | 27 km |
| Snellaadtijd tot | 220 km |
| Snellaadsnelheid | 480 km/u |
| Accucapaciteit | 63 kWh |
| Accucapaciteit bruikbaar | 59 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW AC |
| Laadtijd | 390 minuten |
| Laadtijd tot | 275 km |
| Laadsnelheid | 44 km/u |
| Snellaadvermogen | 165 kW DC |
| Snellaadtijd | 24 minuten |
| Snellaadtijd van | 27 km |
| Snellaadtijd tot | 220 km |
| Snellaadsnelheid | 480 km/u |
| Acceleratie (0-100km/u) | 10.7 sec |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Totaal vermogen (kW) | 125 kW |
| Totaal vermogen (pk) | 170 pk |
| Totaal koppel | 310 Nm |
| Aandrijving | Achter |
| Acceleratie (0-100km/u) | 10.7 sec |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Totaal vermogen (kW) | 125 kW |
| Totaal vermogen (pk) | 170 pk |
| Totaal koppel | 310 Nm |
| Aandrijving | Achter |
Wij helpen u graag verder.
De Volkswagen ID.Buzz kunt u zakelijk leasen vanaf € 659,-. De leaseprijs is afhankelijk van de uitvoering, het kilometrage en het aantal maanden dat u gaat leasen. Neem daarom contact op met onze adviseurs voor een vrijblijvende offerte op maat.
De levertijd van de Volkswagen ID.Buzz hangt af van de gekozen uitvoering en actuele beschikbaarheid. Als het om een voorraadauto gaat, kunt u meestal binnen 2 tot 6 weken na het tekenen van het leasecontract al rijden.
De bijtelling voor een Volkswagen ID.Buzz is 22% over de gehele fiscale waarde van het voertuig. Dat is het bedrag dat u maandelijks betaalt aan bijtelling.
Volkswagen ID.Buzz € 43.180,00:
22% van € 43.180,00 = € 9.499,60 per jaar aan bijtelling.
Bij een inkomstenbelastingtarief van 35,75% betaalt u:
€ 9.499,60 × 35,75% = € 3.396,12 per jaar, oftewel € 283,01 per maand netto bijtelling.
Als u een Volkswagen ID.Buzz least via ActivLease, profiteert u van een compleet pakket, inclusief:
Eén vast bedrag, geen zorgen!
U kunt de Volkswagen ID.Buzz zakelijk leasen via operational lease, financial lease of shortlease.
Vraag voor de shortlease mogelijkheden een vrijblijvende offerte aan en wij kijken naar de mogelijkheden.
De standaard looptijd van een leasecontract voor de Volkswagen ID.Buzz is meestal 48 tot 60 maanden, maar u kunt ook kiezen voor een kortere of langere looptijd, afgestemd op uw situatie. Doe vrijblijvend een offerte aanvraag en we bespreken samen de mogelijkheden.
Ja, in sommige gevallen is het mogelijk het leasecontract van uw Volkswagen ID.Buzz aan te passen. Wij denken graag met u mee.
Wanneer kan het wel?
Bij veranderingen in uw zakelijke situatie (bijv. bedrijfsbeëindiging of overstap op elektrisch).
Als uw mobiliteitsbehoefte wijzigt (bijv. meer of minder kilometers).
Wanneer de auto niet meer past bij uw wensen of situatie.
Wanneer kan het niet?
Een leasecontract is bindend voor de afgesproken looptijd. Zonder geldige reden kunnen er afkoopkosten gelden.
Niet alle leasemaatschappijen staan tussentijdse aanpassingen toe. Wij checken dit altijd voor u.
Wat kunt u doen?
Doe een offerteaanvraag en we kijken samen naar de mogelijkheden, zoals contractaanpassing, contractovername of vervanging van de auto. Zo voorkomen we onnodige kosten.
Bij een Volkswagen ID.Buzz lease is 10.000 kilometer per jaar standaard, maar u kunt kiezen voor hogere jaarkilometrages tot 30.000 km of meer. Houd er rekening mee dat hoe meer kilometers u kiest, hoe hoger het maandelijkse leasetarief wordt. Maatwerk is altijd mogelijk.
Bij een Volkswagen ID.Buzz leasecontract wordt een extra tarief per kilometer gerekend als u boven het afgesproken jaarkilometrage rijdt. Dit werkt zo bij alle lease voertuigen, zodat de kosten eerlijk worden verdeeld op basis van daadwerkelijk gebruik.
Uw leasecontract voor de Volkswagen ID.Buzz wordt herberekend bij aanpassingen in looptijd, kilometrage of andere leasevoorwaarden.
Bijvoorbeeld
Wanneer u besluit het contract te verlengen van 48 naar 60 maanden, het jaarkilometrage aanpast van 20.000 naar 30.000 km, of kiest voor een andere serviceoptie zoals banden of onderhoud.
Zo blijft uw leasebedrag altijd afgestemd op uw actuele gebruik en betaalt u nooit te veel.
Onderhoud en schade voor uw Volkswagen ID.Buzz worden verzorgd via ons landelijk netwerk van erkende partners. In sommige gevallen kunt u zelf een hersteller kiezen.
Heeft u schade? ActivLease legt uit wat u moet doen en bij wie u dit moet melden. Ga naar deze pagina en volg de stappen hieronder.
Schade aan uw Volkswagen ID.Buzz meldt u direct via de website van ActivLease of via de leasemaatschappij. Bekijk hier het schadeformulier.
Uw Volkswagen ID.Buzz leaseauto delen? Geen probleem! Iedereen met een geldig rijbewijs mag, met uw toestemming, gebruikmaken van de auto.
HomeAuto zoekenVolkswagen ID.Buzz59kWh 125kW Pure