ActivLease
Onze klanten beoordeelden ons met een:
9.2/10
085 - 90 229 29

HomeVestigingenAlmere

Almere
Vestiging Almere

Locatie gegevens

Onze hoofd- en bezoekvestiging  

ActivLease Almere
De Huchtstraat 43
1327 EC Almere

Contact gegevens

T : 085 - 90 229 29
E : info@activlease.nl 

 

Openingstijden

  Kantoor
Maandag 8:30 - 17:00
Dinsdag 8:30 - 17:00
Woensdag 8:30 - 17:00
Donderdag 8:30 - 17:00
Vrijdag 8:30 - 17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten
AUTO LEASE OUTLET ALMERE   LEASE OFFERTE
CAR CONFIGURATOR   INFORMATIE OVER ACTIVLEASE

Het team

Management
Jeroen Zaal  (jeroen@activlease.nl)
Sales
Rutger Hanou (rutger@activlease.nl)
Dennis Schouten (dennis@activlease.nl)
Nikki Bousie (nikki@activlease.nl)
Matthieu Knip (matthieu@activlease.nl)
Joost Klaver (joost@activlease.nl)
Maarten Oortman (maarten@activlease.nl)
Emile Jansen (emile@activlease.nl)
Lars Hoogendoorn (lars@activlease.nl)
Elmar Slokker (elmar@activlease.nl)
Patrick van Heijningen (patrick@activlease.nl)
Leonie Kok (leonie@activlease.nl)
Ruud Meekes (ruud@activlease.nl)
Sales Support
Ellen Grootscholten (ellen@activlease.nl)
Ilse Knollenburg (ilse@activlease.nl)
Kenneth Blanker (kenneth@activlease.nl)
Marketing
Eelco Hanou (eelco@activlease.nl)
Tim Vlielander (tim@activlease.nl)

 

Een auto leasen in de regio Almere

ActivLease is centraal gelegen in de regio Almere. De Huchtstraat 43 is uitstekend bereikbaar vanaf de A6 en de rijafstand is ongeveer even groot in verhouding met Almere Centrum, Almere Buiten en Almere Haven. Dankzij de ligging vlakbij de A6 zijn de plaatsen Huizen, Lelystad, Naarden, Bussum en ook Amsterdam een korte rit verwijderd.

Persoonlijk lease advies

Onze intermediairs kunnen u perfect adviseren over de ideale lease auto die het beste bij u en/of uw werknemers past. Afspraken kunt u gemakkelijk inplannen voor bijvoorbeeld een oriënterend gesprek over het aanbod voor operational leasing, financial leasen, bedrijfswagenlease en short lease. Hiernaast kunnen wij u uiteraard een exclusieve proefrit in een van onze duizenden leasemodellen aanbieden. Op verzoek kunnen ontvangen wij u graag persoonlijk op locatie. Zo ontdekt u snel de unieke service van ActivLease. Laat ons u helpen!

Aflevercentrum Almere voor uw nieuwe leaseauto

Onze vestiging aan De Huchtstraat 43 fungeert als aflevercentrum voor uw leaseauto. U mag zelf bepalen bij welke ActivLease vestiging u de auto mag ophalen. Wij regelen dat hij er op de afgesproken datum staat. U kunt diverse auto’s uit voorraad leasen bij ActivLease maar wij zijn merkonafhankelijk. Dit om u nog beter van dienst te kunnen zijn.

Auto leasen in de buurt van Amsterdam

Onze vestigingen in Almere en Huizen zijn beiden ideaal gesitueerd naast de snelweg. Dankzij deze ligging zijn wij uitstekend bereikbaar voor mensen die in Amsterdam en omgeving wonen. Gun u zelf gemak, bekijk onze scherpe auto lease aanbiedingen of stel uw droomauto samen in onze carconfigurator, met bijna 6.000 verschillende modellen en type’s.

Alle automerken kunt u leasen bij ons in Almere: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche Renault, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen en Volvo. Onze service gaat verder. Voor een ander automerk kunt u namelijk altijd contact opnemen om de mogelijkheden voor leasen te bespreken.

Onze klanten beoordeelden ons met een:
9.2/10
Joost Klaver
Nikki Bousie
Maarten Oortman
Vragen? Neem contact met ons op!
Wij helpen u graag verder.