ActivLease

HomeInformatieAutolease blogNieuwe Renault Scenic E-Tec...

Nieuwe Renault Scenic E-Tech Electric wordt een SUV

Laatste update: 23-07-2024
Publicatie: 08-09-2023
Nieuwe Renault Scenic E-Tech Electric wordt een SUV

De Renault Scenic krijgt begin 2024 een complete make over en stopt met een MPV te zijn. De Fransen geloven helemaal in de Renault Scenic als SUV dus hij maakt een flinke groeispurt door. Ook wordt de Renault Scenic helemaal elektrisch als de E-Tech Electric, vergelijkbaar met de nieuwe Renault Megane. U kunt hem eind van het jaar bestellen bij ActivLease en de levering start begin 2024. U kan nog profiteren van diverse fiscale voordelen met elektrisch leasen, waaronder een lagere bijtelling!

620 kilometer elektrische actieradius

De Renault Scenic E-Tech Electric komt in twee uitvoeringen naar Nederland. De Standard Range is uitgerust met een 170 pk sterke elektromotor op de vooras en een 60 kWh accupakket. Daarmee is de Scenic goed voor 420 kilometer actieradius. Hebt u meer nodig? Dan komt de Renault Scenic High Range van pas. Die heeft een 220 pk vooras aangedreven elektrische motor en een 87 kWh accupakket. Dat verhoogt de actieradius naar 620 kilometer maximaal.

Interieur is vergelijkbaar met de Renault Megane

Naast de elektrische aandrijving is eigenlijk alles vernieuwd aan de Renault Scenic. Dat komt omdat het op een nieuw SUV platform is ontwikkeld; dezelfde als de nieuwe Renault Megane. Het is meteen terug te zien aan het interieur, waarin verschillende details van de Megane zijn overgenomen. Bijvoorbeeld het instrumentarium dat doorvloeit in het dashboard, en het grote infotainmentscherm dat nu op Android Automotive draait.

Renault Scenic E‑Tech electric

Langer en meer bagageruimte

Toch is de Renault Scenic een stukje groter dan de Megane. In totaal is de Scenic E-Tech Electric zelfs 7 centimeter langer dan de vorige generatie Scenic. Dat levert lekker veel bagageruimte op; u kunt tot wel 545 liter kwijt achterin.

Renault Scenic E‑Tech electric

Renault Scenic E-Tech Electric zakelijk leasen kan binnenkort

De Renault Scenic E-Tech Electric verschijnt begin 2024 en kunt u binnenkort bestellen bij ActivLease. Beide uitvoeringen gaan we leveren. U kunt ook al de elektrische Renault Megane leasen bij ons. Dit jaar elektrisch leasen levert u het meeste fiscale voordeel op, waaronder een lagere bijtelling. Vraag onze vriendelijke medewerkers naar een vrijblijvende leaseofferte. Zij kunnen u tevens informeren over de verschillende voordelen van elektrisch leasen. Meerdere Renault-modellen zijn momenteel uit voorraad leverbaar bij ActivLease.

Lease acties voor de Renault Scenic E-Tech bij ActivLease

EV87 220 pk long range techno
Renault Scénic E-Tech
EV87 220 pk long range techno | Elektrisch 100%
Netto bijtelling:
€ 255,-
Actieradius:
625 km
Leaseprijs:
€ 631,-
EV87 220 pk long range esprit Alpine
Renault Scénic E-Tech
EV87 220 pk long range esprit Alpine | Elektrisch 100%
Netto bijtelling:
€ 265,-
Actieradius:
625 km
Leaseprijs:
€ 654,-
Relevante artikelen
Wij vergelijken meerdere leasemaatschappijen
  • Onafhankelijk en persoonlijk advies
  • Binnen 15 minuten een helder voorstel op maat
  • Familiebedrijf sinds 2015
  • Door zakelijke leaserijders beoordeeld met een
    9.6
Patrick van Heijningen
Yorrick Zaal
Demi Schipperijn
Direct contact opnemen
Wij helpen je graag verder. Van maandag t/m vrijdag geopend van 08:30 tot 17:30 uur.

HomeInformatieAutolease blogNieuwe Renault Scenic E-Tec...